Philips Hue White E27 startsett med 3x LED Bluetooth-pærer + Hue Bridge + dimmerbryter.
3x Hue E27 LED-pærer 9W (60W) + Hue Bridge + Hue Dimmer Switch. Koble Hue LED-pærer til den medfølgende Hue-broen og dra nytte av funksjoner som trådløs dimming, rutiner og tidtakere.
Startsett med 3x LED-pærer + Bridge + bryter
Med et Philips Hue startsett kan du raskt komme i gang med smartere belysning i hjemmet.
Dette startsettet består av 1x Philips Hue Bridge + 3x Philips Hue E27 White LED-pærer på 9W (60W) + 1x Hue Dimmer Switch dimmerbryter. Pærene støtter Bluetooth .
Intelligent belysning
Bruk intelligent belysning for å få det til å se ut som du er hjemme, selv om du ikke er det.
Bruk Philips Hue-appen til å velge belysning. Den intelligente belysningen slår seg på på de valgte tidspunktene (og noen ganger noen minutter før eller etter), så det ser virkelig ut som du er hjemme.
Kom hjem til et hus fylt med lys
Still inn Philips Hue-appen til å oppdage at du er i ferd med å være hjemme, slik at den valgte intelligente belysningen slår seg på automatisk når du nærmer deg inngangsdøren.
Philips Hue-appen gir deg full kontroll over lyset. Hvis du legger til en Philips Hue Dimmer-bryter, kan du skru opp eller ned belysningen trådløst.
Kontroller lyskildene med stemmen din
Når lyskildene dine er koblet til en Hue-bro, kan du pare dem med en assistent som Amazon Alexa, Apple HomeKit, Microsoft Cortana og Google Assistant og kontrollere belysningen med stemmen din.
Hvis du bare bruker Bluetooth, støttes stemmestyring via Amazon Alexa og Google Home.
Bluetooth-pærer kan også brukes uten Bridge
LED-pærene støtter Bluetooth, slik at du raskt kan ta dem i bruk. Alt du trenger er en smarttelefon med Bluetooth og Hue-appen din.
Med Philips Hue-appen, som er tilgjengelig gratis for iOS og Android, kan du fjernstyre lyset, uansett hvor du er.
Du kan også koble Hue-pæren til en Hue Bridge og få tilgang til enda flere funksjoner.
Hue Bridge – Navet i ditt intelligente hjem
Hue-broen er en viktig komponent i et personlig Philips Hue intelligent belysningssystem. Det er hjernen bak systemet som kommuniserer med både de intelligente lyspærene dine og Hue-appen.
Hue Bridge tillater også smarte hjemmeautomatiseringsfunksjoner som planleggingsrutiner og tidtakere.
Varenummer: 22165
Alle priser er inkl. 25% moms

| Andre | |
| Watt (W) | 9 |
|---|---|
| Lys farge | Varm hvit |
| Fargetemperatur (min) (K) | 2700 |
| Fargetemperatur (maks) (K) | 2700 |
| Lysstyrke (Lumen) | 806 |
| Levetid, pære (timer) | 25000 |
| Antall pærer | 3 |
| Pære fatning | E27 |
| Tilsvarende pæreeffekt (W) | 60 |
| Tilkoblingstyper | Bluetooth, Zigbee |
| Støttede Smart Applikationer | Google Home, Amazon Alexa |
| Form | A60 |
| Sokkel type | E27 |
| Antall pærer | 3 |
| Feature 1 | Bluetooth pærerne kan bruges m |
| Feature 2 | 3x Bluetooth pærer + Hue Bridg |
| Lys farge | Varm hvit |
| Tilsvarer | 60 W |
| Diameter (mm) | 61 |
| Veggplatehøyde (mm) | 115 |
| Veggplate bredde (mm) | 70 |
| Vekt, inkl. veggplate (g) | 67 |
| Batteri (kontakt) | 1x CR2450 |
| Veggplate dybde (mm) | 14 |
| Nominell lysstrøm | 806 |
| Forventet levealder | 25000 timer |
| Kontaktbredde (mm) | 35 |
| Kontakthøyde (mm) | 92 |
| Energiforbruk (W) | 9 W |
| Fargetemperatur (Kelvin) | 2700 K |
| Settet består av | 3x pærer + Bro + kontakt |
| Smart Home assistent 1 | Amazon Alexa |
| Smart Home assistent 2 | Google Home |
| Bro høyde (mm) | 26 |
| Bro diameter (mm) | 88 |
| Kommunikasjonsprotokoll 1 | Bluetooth |
| Kommunikasjonsprotokoll 2 | Zigbee |
| Maks antall tilbehør (bro) | 12 |
| Maks antall pærer (bro) | 50 |
| Strømadapter (bro) | 100 - 240 V |
| Kontaktdybde (mm) | 11 |
| Høyde (mm) | 110 |
| Frekvens | 2400 - 2483,5 MHz |
| Spenning | 220 - 240 V |
| Merke | Philips Hue |
| Type | Philips Hue, Philips Hue startpakker, Philips Hue lyspærer, Enheter til Amazon Alexa, Enheter til Google Home, Apple HomeKit-enheter, Philips-enheter til Google Home, Philips-enheter for Amazon Alexa, Philips-enheter for Apple HomeKit |
| Brand | Philips |