2 stk. Philips Hue White and Color Ambiance LED-lysformede LED-pærer med E14-sokkel. Pærene er på 5,3W (40W) og har en matt finish. Hvit farge eller velg mellom 16 millioner farger.
Philips Hue WiFi LED-pæren er kompatibel med iOS og Android, og støtter stemmestyring.
Pakke med 2 stk. Philips Hue White og Color Ambiance LED-pærer med en fin matt finish og E14-sokkel. Pærene har 16 millioner farger og sprer et lys som går fra varmt til kaldt hvitt til farget lys.
Legg farge til ethvert rom med de 2 intelligente lysformede pærene. De gir varmt til kjølig hvitt lys samt 16 millioner farger. Bruk Bluetooth til å kontrollere lyset umiddelbart i et rom eller koble pærene til en Hue Bridge for å få tilgang til alle funksjoner.
Philips Hue White and Color LED-pæren er på 5,3W og har en lysstyrke på 470 lumen ved 400 Kelvin. Det tilsvarer lyset fra en klassisk 40W glødepære.
Sett farge på hjemmet med en intelligent LED-fargepære. Med 16 millioner farger å velge mellom, kan du gi hjemmet ditt en ny personlighet hver dag.
Smart kontroll uansett hvor du er
Med Philips Hue-appen, som er tilgjengelig gratis for iOS og Android, kan du fjernstyre lyset, uavhengig av hvor du er.
Philips Hue kan få det til å se ut som om du er hjemme, selv om du ikke er det, ved å bruke en smart planleggingsfunksjon i Philips Hue-appen.
Lek med intelligent farget lys
Med Philips Hue får du over 16 millioner farger å velge mellom, så du har et vell av alternativer, f.eks. for å skape den perfekte stemningen for en fest eller gjøre godnatthistorien enda mer spennende.
Bruk de fargerike forhåndsinnstilte lysscenene for å skape en følelse av sommer når det passer deg.
Demping uten installasjon
Med Philips Hue kan du dempe lyset uten å måtte installere nye dimmere. Det er ikke behov for ledninger, elektrikere eller installasjon.
Koble Philips Hue-pæren til en Hue Bridge og betjen belysningen fra smarttelefonen eller nettbrettet via Philips Hue-appen eller ved å installere Philips Hue-brytere i systemet for å aktivere belysningen.
Støtter stemmekontroll
Philips Hue støtter stemmekontroll via Amazon Alexa, Apple HomeKit og Google Home.
Merk at dette produktet bare kan dimmes hvis det er koblet til en Philips Hue Bridge, Philips Hue dimmer eller en Philips Hue-kompatibel enhet.
Merk at Philips Hue-pærene krever en Philips Hue Bridge før du kan få fullt utbytte av pæren.
Varenummer: 26567
Alle priser er inkl. 25% moms

| Andre | |
| Watt (W) | 5.3 |
|---|---|
| Lampetype | LED |
| Lys farge | Kjølig hvit, Varm hvit |
| Fargetemperatur (min) (K) | 2000 |
| Fargetemperatur (maks) (K) | 6500 |
| Lysstyrke (Lumen) | 470 |
| Levetid, pære (timer) | 25000 |
| Dimmbar | Ja |
| Antall pærer | 2 |
| Pære fatning | E14 |
| Tilsvarende pæreeffekt (W) | 40 |
| Tilkoblingstyper | Bluetooth, Zigbee |
| Støttede Smart Applikationer | Google Home, Amazon Alexa, Apple HomeKit, Philips Hue |
| Form | Stearinlys |
| Form modellnr. | B39 |
| Sokkel type | E14 |
| Teknologi | LED |
| Antall pærer | 2 |
| Feature 1 | Umiddelbar drift via Bluetooth |
| Feature 2 | 16 millioner farger + varm til |
| App styring | Android, iOS |
| Lys farge | Hvit / Color Ambiance |
| Tilsvarer | 40 W |
| Diameter (mm) | 39 |
| Nominell lysstrøm | 470 |
| Forventet levealder | 25000 timer |
| Energiforbruk (W) | 5,3 W |
| Fargetemperatur (Kelvin) | 2000 - 6500 K |
| Intelligent pære | Ja |
| Smart Home assistent 1 | Amazon Alexa |
| Smart Home assistent 2 | Google Home |
| Smart Home assistent 3 | Apple HomeKit |
| Kommunikasjonsprotokoll 1 | Bluetooth |
| Kommunikasjonsprotokoll 2 | Zigbee |
| IoT-plattform 1 | Hue |
| Høyde (mm) | 117 |
| Spenning | 220 - 240 V |
| Dimbar | Ja |
| Merke | Philips Hue |
| Glasstype | Mat |
| Type | E14 LED-pærer, Smarthus lyspærer E14, Philips Hue, Philips Hue lyspærer, Philips Hue E14-pærer, Enheter til Amazon Alexa, Enheter til Google Home, Apple HomeKit-enheter, Philips-enheter til Google Home, Philips E14 LED-pærer, Philips-enheter for Amazon Alexa, Philips-enheter for Apple HomeKit, Philips Smart Home lyspære E14 |
| Brand | Philips |