Stropp til Apple Watch med lang holdbarhet, og med behagelig passform, i svart design.
Devia Deluxe Sport Strap Apple Watch i størrelse 44/42 mm, som er fleksibel.
Devia Deluxe Sport Strap passer for Apple Watches. Stroppen ser ut som de originale stroppene, og er super fleksibel og myk å ta på. Stroppen er langvarig og har en super behagelig passform.
Størrelsen er 44/42 mm, og passer til de fleste Apple Watches.
Pakken inneholder:
Varenummer: 54211
Alle priser er inkl. 25% moms

| Andre | |
| Materiale | Silikon |
|---|---|
| Kompatibilitet | Apple Watch 42 - 44 mm |
| Antall | 1 |
| Print Farge | Sort |
| Passer til | Apple Watch 42 - 44 mm |
| Feature 1 | Lang holdbarhet, og blødt desi |
| Feature 2 | Med behagelig pasform |
| Antall i pakken | 1 |
| Materiale | Silikon |
| Farge | Svart |
| Merke | Devia |
| Type | Apple Watch reim, Reimer til smartklokker, Devia smartklokke-reim, Devia Apple Watch reim |
| Brand | Devia |
| Egenskaper | |
| Spiltype | Band |
|---|---|
| Kompatibilitet | Watch 44 mm |
| Merkekompatibilitet | Apple |
| Kompatibel enhetstype | Smartklokke |
| Emballasjeinnhold | |
| Antall per pakke (stykker) | 1 |
|---|---|