Opplev raskere internettforbindelse og pålitelig dekning med denne smarte ruteren. Den leverer hastigheter på opptil 1100 Mbps og er ideell for streaming, spill eller bare surfing på nettet uten problemer. Med sitt stilige design passer den inn i ethvert hjem, samtidig som den sikrer en stabil forbindelse.
Viktige funksjoner:
Denne ruteren gir deg muligheten til å lage et stabilt og raskt nettverk. Fra streaming-favoritter til nettspill, den er klar til å håndtere alt. Så hva venter du på? Få kontroll over hjemmenettverket ditt i dag.
Varenummer: 75202
Alle priser er inkl. 25% moms

| Nettverksbygging | |
| Ethernet/bredbåndsforbindelse | Ja |
|---|---|
| Ethernet LAN-grensesnittype | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN dataoverføringshastigheter (Mbit/s) | 1000, 100, 10 |
| Kablingsteknologi | 10/100/1000Base-T(X) |
| Portvideresending | Ja |
| Portutløsning | Ja |
| Dynamisk DNS (DDNS) | Ja |
| Antall gjestenettverk (2.4 GHz) | 1 |
| Antall gjestenettverk (5 GHz) | 1 |
| Nettverksstandard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Mottakersensitivitet | 5GHz: 11a 6Mbps:-93dBm;11a 54Mbps:-78dBm; 11ac HT20 mcs8:-69dBm;11ac HT40 mcs9:-65dBm; 11ac HT80 mcs9:-62dBm; 2.4GHz: 11g 54Mbps:-78dBm; 11n HT20 mcs7:-74dBm; 11n HT40 mcs7:-71dbm |
| WDS-bro | Ja |
| Design | |
| Produktfarge | Sort |
|---|---|
| Av/på-bryter | Ja |
| Spiltype | Frittstående router |
| LED-indikatorer | LAN, Kraft indikator, Status, WLAN, WPS |
| Kan monteres på vegg | Ja |
| Styringsfunksjoner | |
| Quality of Service (QoS) støtte | Ja |
|---|---|
| Tilbakestillingsknapp | Ja |
| WPS-trykknapp | Ja |
| MU-MIMO-teknologi | Ja |
| Wi-Fi Multimedia (WMM)/(WME) | Ja |
| Datainnpakking | |
| Pakkebredde (mm) | 350 |
|---|---|
| Pakkedybde (mm) | 240 |
| Pakkehøyde (mm) | 82 |
| Antall medfølgende produkter (stykker) | 1 |
| Andre | |
| Antall slots/porter | 5 |
|---|---|
| Dataoverførselshastighet Samlet (Mbit/s) | 1100 |
| Type | Routere, Mesh-ruter, TP-Link Mesh-ruter, TP-Link rutere |
| Brand | TP-Link |
| Antenne | |
| Antennedesign | Utvendig |
|---|---|
| Antall antenner | 5 |
| Sendeeffekt (dBmW) | CE EIRP: <20dBm(2.4GHz); <23dBm(5GHz) |
| Energihåndtering | |
| Utgangsstrøm (V) | 12 |
|---|---|
| Utgangsstrøm (A) | 1 |
| Strømkildetype | DC |
| Vekt og dimensjoner | |
| Bredde (mm) | 230 |
|---|---|
| Dybde (mm) | 144 |
| Høyde (mm) | 35 |
| Sikkerhet | |
| Sikkerhetsalgoritmer | WPA, WPA2, WPA-PSK, WPA2-PSK, 64-bit WEP, 128-bit WEP |
|---|---|
| Brannmur | Ja |
| DoS-angrepsbeskyttelse | Ja |
| Foreldrestyring | Ja |
| DMZ støttes | Ja |
| Network Address Translation (NAT) | Ja |
| Gjeste-inngang | Ja |
| Brennmur-sikkerhet | DoS, SPI Firewall, IP and MAC Address Binding |
| Trådløse internett-funksjoner | |
| Wi-Fi-bånd | Dobbelbånd (2.4 GHz / 5 GHz) |
|---|---|
| Beste Wi-Fi-standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN data overførings rate (max) (Mbit/s) | 867 |
| Wi-Fi standard | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN dataoverføringshastighet (første band) (Mbit/s) | 300 |
| WLAN dataoverføringshastighet (andre band) (Mbit/s) | 867 |
| Protokoller | |
| DHCP-klient | Ja |
|---|---|
| DHCP-server | Ja |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Ja |
| Støttede nettverksprotokoller | IPv4, IPv6 |
| Routerprotokoll | IP |
| WAN forbindelse | |
| Ethernet WAN | Ja |
|---|---|
| DSL WAN | Nei |
| SIM-kortspor | Nei |
| 3G / 4G USB-modem kompatibilitet | Nei |
| WAN tilkoblingstype | RJ-45 |
| Miljømessige forhold | |
| Driftstemperatur (T-T) (°C) | 0 - 40 |
|---|---|
| Oppbevaringstemperaturomåde (Celsius) (°C) | -40 - 70 |
| Relativ luftfuktighet under drift (H-H) (%) | 10 - 90 |
| Lagringsrelativ fuktighet (%) | 5 - 90 |
| Systemkrav | |
| Støttede Windows operativsystemer | Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP, Windows 7, Windows 98SE, Windows NT |
|---|---|
| Støttede Mac operativsystemer | macOS |
| Støttede Linux operativsystemer | 1, Ja |
| Kompatibel med Mac | Ja |
| Emballasjeinnhold | |
| Kabler inkludert | LAN (RJ-45) |
|---|---|
| AC-adapter bunt | Ja |
| Hurtigstartsguide | Ja |
| Tilkoblingsevne | |
| Antall ethernets-/bredbåndstilkoblinger (RJ-45) | 4 |
|---|---|
| USB-port | Nei |
| DC-inngangskontakt | Ja |
| Mobilt nettverk | |
| 3G | Nei |
|---|---|
| 4G | Nei |