Philips Hue White LED glødelampe E27 på 7W (40W) med klart gjennomsiktig glass slik at du kan se glødetråden.
Philips Hue Vintage LED-pære med Bluetooth-app-kontroll som kan brukes uten Bridge. Pæren er kompatibel med iOS og Android og støtter stemmekontroll.
Philips Hue Hvit LED glødelampe med klar finish som sprer et varmt hvitt lys. LED-pære har E27-sokkel.
Philips Hue White LED-pære er 7W og har en lysstyrke på 550 lumen, noe som tilsvarer lyset fra en klassisk 40W glødepære.
Med en Philips Hue LED-glødetråd pære gir deg en vintage pære med synlige glødetråder som gir et mykt behagelig, varmt hvitt lys i hjemmet som du enkelt kan dempe og fjernstyre gjennom appen.
Bluetooth - Kan brukes uten Bridge
LED-pære støtter Bluetooth, slik at du kan bruke den raskt. Alt du trenger er en smarttelefon med Bluetooth og din Hue-app.
Med Philips Hue-appen, tilgjengelig gratis for iOS og Android, kan du fjernstyre lyset uansett hvor du er.
Du kan også koble Hue-pæren til en Hue Bridge og få tilgang til enda flere funksjoner eller for å kontrollere belysningen fra en Philips Hue-bryter.
Kontroller lyset - uansett hvor du er du
Philips Hue kan få deg til å se ut som om du er hjemme, selv når du ikke er det, ved å bruke en smart planleggingsfunksjon i Philips Hue-appen.
Still inn lyskildene til å slå på et forhåndsinnstilt tidspunkt slik at lyset lyser når du kommer hjem. Du kan til og med stille inn rommene til å slå på forskjellige tider. Og du kan selvfølgelig la lyskildene slukke gradvis på kvelden, så du trenger aldri å bekymre deg hvis du glemte å slå av lyset.
Med Philips Hue kan du dimme lyset uten å måtte installere nye dimmere. Det er ikke behov for kabling, elektriker eller installasjon.
Støtter stemmestyring
Philips Hue støtter stemmekontroll gjennom Amazon Alexa og Google Home.
Varenummer: 22177
Alle priser er inkl. 25% moms

| Andre | |
| Watt (W) | 7 |
|---|---|
| Lampetype | LED |
| Lys farge | Varm hvit |
| Fargetemperatur (min) (K) | 2100 |
| Fargetemperatur (maks) (K) | 2100 |
| Lysstyrke (Lumen) | 550 |
| Levetid, pære (timer) | 15000 |
| Dimmbar | Ja |
| Antall pærer | 1 |
| Pære fatning | E27 |
| Tilsvarende pæreeffekt (W) | 40 |
| Tilkoblingstyper | Bluetooth, Zigbee |
| Støttede Smart Applikationer | Google Home, Amazon Alexa, Philips Hue |
| Form | A60 |
| Sokkel type | E27 |
| Teknologi | LED |
| Antall pærer | 1 |
| Feature 1 | Kan brukes uten Bridge |
| Feature 2 | Understøtter Bluetooth og Zigb |
| App styring | Android, iOS |
| Lys farge | Varm hvit |
| Tilsvarer | 40 W |
| Diameter (mm) | 60 |
| Nominell lysstrøm | 550 |
| Forventet levealder | 15000 timer |
| Energiforbruk (W) | 7 W |
| Fargetemperatur (Kelvin) | 2100 K |
| Intelligent pære | Ja |
| Smart Home assistent 1 | Amazon Alexa |
| Smart Home assistent 2 | Google Home |
| Kommunikasjonsprotokoll 1 | Bluetooth |
| Kommunikasjonsprotokoll 2 | Zigbee |
| IoT-plattform 1 | Hue |
| Høyde (mm) | 115 |
| Spenning | 220 - 240 V |
| Dimbar | Ja |
| Merke | Philips Hue |
| Glasstype | Klar |
| Type | E27 LED-pærer, Smartpære E27, Filamentpærer, Philips Hue, Philips Hue lyspærer, Philips Hue E27-pærer, Enheter til Amazon Alexa, Enheter til Google Home, Apple HomeKit-enheter, Philips E27 LED-pærer, Philips filamentpærer, Philips Smart Home lyspære E27, Philips-enheter til Google Home, Philips-enheter for Amazon Alexa, Philips-enheter for Apple HomeKit |
| Brand | Philips |