Philips Hue White Ambiance Stearinlys LED-pære med E14-sokkel. Pæren er 6W (40W) og har en matt finish som skinner et lys som kan varieres i alle hvite fargetoner.
Philips Hue WiFi LED-pære er kompatibel med iOS og Android og støtter stemmestyring.
Philips Hue White Ambiance LED-pære har en lysform (B39) og en matt finish. LED-pære har E14-kontakt.
Philips Hue White LED-pæren er 6W og har en lysstyrke på 470 lumen ved 400 Kelvin. Den samsvarer med lyset fra en klassisk glødepære på 40W.
Legg en hvit Philips Hue-lyskulepære til lyssystemet ditt og skap en mer spennende hjemmestemning med lys i forskjellige hvite fargetoner.
Pæren har nyanser fra varm hvit til kjølig hvitt dagslys, som gir denne pæren det perfekte lyset til å slappe av, lese, konsentrere seg og få ny energi.
Smart styring Uansett hvor du er
Med Philips Hue-appen, som er gratis tilgjengelig for iOS og Android, kan du fjernstyre lyset uansett hvor du er.
Philips Hue kan få det til å se ut som om du er hjemme, selv når du ikke er det, ved å bruke en smart planleggingsfunksjon i Philips Hue-appen.
Ambiance gir vakkert naturlig lys
Philips Hue Ambiance-pærer hjelper deg med å komme deg opp på en best mulig måte og gi deg en ny start på dagen. Lysstyrken øker gradvis som ved soloppgang, slik at du våkner naturlig i stedet for å bli vekket av en støyende vekkerklokke og du får en best mulig start på dagen.
På kvelden hjelper det avslappende, varme, hvite lyset deg med å slappe av og forberede kroppen din på en god natts søvn.
Dimming uten installasjon
Med Philips Du kan dempe lyset uten å måtte installere nye dimmere. Det er ikke behov for kabling, elektriker eller installasjon.
Koble Philips Hue-pære til en Hue Bridge og kontroller belysningen fra smarttelefonen eller nettbrettet via Philips Hue-appen eller ved å installere Philips Hue-brytere i systemet for å aktivere belysningen. .
Støtter stemmestyring
Philips Hue støtter stemmekontroll via Amazon Alexa, Apple HomeKit og Google Home.
Merk at dette produktet bare kan dempes hvis det er tilkoblet en Philips Hue Bridge, Philips Hue-spjeld eller en Philips Hue-kompatibel enhet.
Legg merke til at Philips Hue-pærene krever en Philips Hue Bridge før du kan dra full nytte av pæren. Du kan finne en Hue Bridge eller et startsett (som inneholder en Bridge) i lenkene nederst på siden.
Varenummer: 20226
Alle priser er inkl. 25% moms

| Andre | |
| Watt (W) | 6 |
|---|---|
| Lampetype | LED |
| Lys farge | Hvit |
| Fargetemperatur (min) (K) | 2200 |
| Fargetemperatur (maks) (K) | 6500 |
| Lysstyrke (Lumen) | 470 |
| Levetid, pære (timer) | 25000 |
| Dimmbar | Ja |
| Antall pærer | 1 |
| Bevegelsessensor | Nei |
| Pære fatning | E14 |
| Tilsvarende pæreeffekt (W) | 40 |
| Tilkoblingstyper | Bluetooth |
| Støttede Smart Applikationer | Google Home, Amazon Alexa, Apple HomeKit, Philips Hue |
| Form | Stearinlys |
| Sokkel type | E14 |
| Teknologi | LED |
| Antall pærer | 1 |
| App styring | Android, iOS |
| Lys farge | Hvit Ambiance |
| Tilsvarer | 40 W |
| Diameter (mm) | 39 |
| Nominell lysstrøm | 470 |
| Forventet levealder | 25000 timer |
| Energiforbruk (W) | 6 W |
| Fargetemperatur (Kelvin) | 2200 - 6500 K |
| Intelligent pære | Ja |
| Smart Home assistent 1 | Amazon Alexa |
| Smart Home assistent 2 | Google Home |
| Smart Home assistent 3 | Apple HomeKit |
| Kommunikasjonsprotokoll 1 | Bluetooth |
| IoT-plattform 1 | Hue |
| Høyde (mm) | 117 |
| Spenning | 220 - 240 V |
| Dimbar | Ja |
| Merke | Philips Hue |
| Glasstype | Mat |
| Type | E14 LED-pærer, Smarthus lyspærer E14, Philips Hue, Philips Hue lyspærer, Philips Hue E14-pærer, Enheter til Amazon Alexa, Enheter til Google Home, Apple HomeKit-enheter, Philips-enheter til Google Home, Philips E14 LED-pærer, Philips-enheter for Amazon Alexa, Philips-enheter for Apple HomeKit, Philips Smart Home lyspære E14 |
| Brand | Philips |