IP-overvåkingskamera med 180 graders synsfelt og oppløsning på 1280 x 720.
Nedis Panorama overvåkingskamera i elegant hvit/svart design.
HD panorama IP-kamera
Sikre hjemmet ditt diskret med dette HD-panoramakameraet fra Nedis.
Kameraet er utstyrt med et fiskeøyeobjektiv. Dette muliggjør et 180-graders panoramautsikt som dekker hele rommet.
Dette betyr at selve kameraet ikke beveger seg. Sammen med det kompakte designet sikrer dette dedikert og diskret kameraovervåking.
Kontroll fra appen
Perfekt for å holde øye med rom mens du er på jobb eller bruke den som babymonitor for å holde øye med barna dine.
Du mottar varsler, ser både live og innspilt videoinnhold, og har muligheten til å zoome inn for en mer detaljert visning, alt via en gratis app på smarttelefonen.
Du kan lagre bilder på et MicroSD-kort slik at du aldri går glipp av noe.
Inkludert i pakken:
Varenummer: 20017
Alle priser er inkl. 25% moms

| Andre | |
| Produktfarge | Hvit |
|---|---|
| Lys farge | Kjølig hvit, Varm hvit |
| Frekvensbånd og driftskanaler (GHz) | 2.4 |
| Type strømforsyning | 100 - 240V |
| Egnet for utendørs bruk | Nei |
| Trådløse teknologier | Wi-Fi |
| Horisontalt synsfelt (°) | 180 |
| Tilkoblingstyper | Wi-Fi |
| Audio | 2-Veis |
| Feature 1 | Understøtter 2-Veis audio |
| Feature 2 | Nightvision 5m |
| App styring | Android, iOS |
| Trådløs tilkobling | Wi-Fi |
| Night vision | 5 m |
| Frekvensområde | 2,4 GHz |
| Synsfelt (grader) | 180 |
| Tilkoblingstype | Euro / Type C (CEE 7/16) |
| Eksternt minne | microSD-minnekort |
| Oppløsning | 1280 x 720 |
| Objektiv | 1,44 mm |
| Strømforsyning | 100 - 240V |
| Inngangsspenning | 5 VDC |
| Maks radiosendingseffekt (dBm) | 20 |
| Antenneforsterkning (dB) | 2 |
| Kommunikasjonsprotokoll 1 | Wi-Fi |
| Bildechip | 1/4tm CMOS |
| Farge | Hvit |
| Merke | Nedis |
| LED | 2 |
| Type | Overvåkningskamera, Innendørs overvåkningskamera, Nedis innendørs overvåkningskamera, Nedis overvåkingskamera |
| Brand | Nedis |
| Kamera | |
| Linsesynsvinkel, horisontal (°) | 180 |
|---|---|
| Panoreringskontroll | Nei |
| Vippekontroll | Nei |
| Nettverksbygging | |
| Bluetooth | Nei |
|---|---|
| Wi-Fi | Ja |
| Ethernet/bredbåndsforbindelse | Nei |
| Audio | |
| Innebygde høyttalere | Ja |
|---|---|
| Lydsystem | 2-veis |
| Nattsyn | |
| Nattsyn | Ja |
|---|---|
| Effektiv distanse for nattsyn (m) | 5 |
| Systemkrav | |
| Støttede mobile operativsystemer | Android, iOS |
|---|---|
| Ytelse | |
| Trådløst / Kablet | Trådløs |
|---|---|
| Modell/Type | IP-sikkerhetskamera |
| Antennetype | Innvendig lys |
| Støttede plasseringer/plasseringer som kan benyttes | Innendørs |
| Arbeidsfrekvens (MHz) | 2412 - 2472 |
| Ekstern visning | Ja |
| Emballasjeinnhold | |
| Kabler inkludert | USB |
|---|---|
| Skruer inkludert | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Antall kameraer | 1 |
| Monteringssett | Ja |
| Vekt og dimensjoner | |
| Pakketype | Boks |
|---|---|
| Pakkebredde (mm) | 98 |
| Pakkedybde (mm) | 50 |
| Pakkehøyde (mm) | 165 |
| Pakkevekt (g) | 324 |
| Lagringsmedium | |
| Innebygd kortleser | Ja |
|---|---|
| Minnekortenhet | MicroSD Kort |
| Maksimal størrelse på hukommelseskort (GB) | 128 |
| Innebygd harddisk | Nei |
| Bildesensor | |
| Antall sensorer | 1 |
|---|---|
| CCD-sensorstørrelse (") | 25,4 / 4 |
| Sensortype | CMOS |
| Design | |
| Produktfarge | Sort |
|---|---|
| LED-indikatorer | Ja |
| Montasjetype | Gulv |
| Linsesystem | |
| Antall linser | 1 |
|---|---|
| Zoomfunksjon | Ja |
| Objektivdiameter (mm) | 1.44 |
| Video | |
| Maksimal oppløsning (piksler) | 1280 x 720 |
|---|---|
| Støttede videofunksjoner | 720p |
| Totale megapiksler (MP) | 1 |
| Energihåndtering | |
| Strømkildetype | DC, USB |
|---|---|
| DC-ut, volt | 5 |
| Miljømessige forhold | |
| Driftstemperatur (T-T) (°C) | 0 - 40 |
|---|---|
| Sikkerhet | |
| Videobasert bevegelsesdeteksjon | Ja |
|---|---|
| Tilkoblingsevne | |
| USB-port | Ja |
|---|---|