Apple TV 4K Gen. 3 gir deg kinokvalitet i din egen stue. Du får 4K-oppløsning og en fjernkontroll som kan betjenes via Siri.
Apple Tvet har også AirPlay, slik at du enkelt kan dele bilder, videoer og mye mer fra Apple-enhetene dine til TV-en. Du kan til og med koble til 2 par AirPods slik at du kan lytte til TV-programmet ditt i fred og ro.
Varenummer: 57766
Alle priser er inkl. 25% moms

| Andre | |
| Produktfarge | Sort |
|---|---|
| Maksimal oppløsning (piksler) | 3840 x 2160 |
| Kapasitet (GB) | 128 |
| Trådløse teknologier | Wi-Fi |
| Tilkoblingstyper | Bluetooth, Wi-Fi |
| Generasjon | Gen 3 |
| Dybde (mm) | 93 |
| Vekt (g) | 214 |
| Teknologi | Bluetooth, Wi-Fi |
| Modell | MN893MP/A |
| Feature 1 | Med 4K Ultra HD-oppløsning |
| Feature 2 | 2-i-1 funksjon - sender- og mo |
| Wi-Fi | Ja |
| HDMI versjon | 2.1 |
| Trådløs tilkobling | Bluetooth, Wi-Fi |
| Maks oppløsning | 3840 x 2160 |
| HDR teknologi | HDR10 |
| HDR kompatibel | Ja |
| Lagringskapasitet (GB) | 128 |
| Intelligent assistent, type | Apple HomeKit |
| Fjernkontroll inkludert | Ja |
| Tilkobling 1, type | HDMI |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Kommunikasjonsprotokoll 1 | Bluetooth |
| Kommunikasjonsprotokoll 2 | Wi-Fi |
| Høyde (mm) | 31 |
| Bredde (mm) | 93 |
| Farge | Svart |
| Merke | Apple |
| Bluetooth | Ja |
| Versjon | 4K Gen. 3 |
| Type | Apple TV |
| Brand | Apple |
| Tilkoblingsevne | |
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Bluetooth-versjon | 5.0 |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet/bredbåndsforbindelse | Ja |
| Ethernet LAN dataoverføringshastigheter (Mbit/s) | 1000, 100, 10 |
| HDMI | Ja |
| HDMI-versjon | 2.1 |
| Vekt og dimensjoner | |
| Bredde (mm) | 93 |
|---|---|
| Dybde (mm) | 93 |
| Høyde (mm) | 31 |
| Vekt (g) | 214 |
| Ytelse | |
| Produktfarge | Sølv |
|---|---|
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Støttede videofunksjoner | 2160p |
| Bildefrekvens (fps) | 60 |
| Software | |
| Videoformat som støttes | H.264, MP4, AVC, HEVC, MPEG4, M4V |
|---|---|
| Støttede bildeformater | JPEG, TIFF, GIF, HEIF |
| Støttede lydformater | AAC, AIFF, FLAC, MP3, WAV, HE-AAC, AC3, EAC3, MP3 VBR |
| Prosessor | |
| Prosessorprodusent | Apple |
|---|---|
| Prosessormodell | A15 |
| Lagringsmedium | |
| Innebygd kortleser | Nei |
|---|---|