Hybridavfukter/luftrenser for maks 100m2 rom (4 liters tank) i hvitt.
Woods AD20 Avfukter/luftrenser med 300m3/time maks kapasitet.
kombinert luftfukter og luftrenser
Woods AD20 er en kombinert avfukter og luftrenser fullpakket med smarte funksjoner.
Woods AD20 Hybrid er et revolusjonerende produkt som gir deg best mulig inneklima. Woods AD20 Hybrid fjerner effektivt overflødig fuktighet og vond lukt, mens de svenskproduserte Active ION HEPA-filtrene renser luften for skadelige partikler.
Woods AD20 Hybrid gir deg renere og sunnere inneluft og er også energieffektiv og stillegående.
Varenummer: 25176
Alle priser er inkl. 25% moms

| Andre | |
| Produktfarge | Hvit |
|---|---|
| Watt (W) | 310 |
| Lys farge | Kjølig hvit, Varm hvit |
| Diameter (mm) | 300 |
| Kurvvolum (l) | 4 |
| Egnet for romvolum opptil (m²) | 100 |
| Maksimal område dekket (m²) | 100, 60 |
| Avfuktingskapasitet (maks.) (l/24t) | 22 |
| Kjøling | R134A |
| Lydnivå | 46 dB |
| Maks arbeidsområde | 100 m2 |
| Anbefalt område | 2 - 60 m2 |
| Airflow step 1 | 45 m3 / time |
| Airflow step 2 | 300 m3 / time |
| Effekt | 220 W (avfukting) |
| Vekt (kg) | 15 |
| Feature 1 | Luftstrømning fugtning: 100 - |
| Feature 2 | Effekt luftrensning: 5,5 - 44 |
| Støynivå | 46 dB |
| Avfukting | 22 liter / dag |
| Diameter (mm) | 300 |
| Oppsamlingsvolum (L) | 4 |
| Luftsirkulasjon | 300 m3 / time |
| Romstørrelse kapasitet m2 | 60 m2 |
| Høyde (mm) | 617 |
| Bredde (mm) | 343 |
| Farge | Hvit |
| Merke | Woods |
| Type | Luftrenser, Avfukter, Woods avfuktere |
| Brand | Woods |