230V til 12V omformer med utgangsstrøm på 5A 60W.
Nedis strømadapter (Schuko til sigarplugg) i sort design.
Med denne Nedis-strømadapteren kan du koble de fleste 12V-enheter til ditt vanlige strømuttak.
Adapteren kan levere opptil 5000mA, noe som lar deg koble til svært strømkrevende enheter – til og med kjølebokser.
Kompakt og kraftig strømforsyning med 12 V CLA (bilsigarettenner) effekt (maks. 60 W).
Koble 12V-apparater til stikkontakten
Den er egnet for alle typer bruksområder som vanligvis brukes i kjøretøy, for eksempel; kjølebokser, bilradioer, ladere, navigasjon, bærbare DVD-spillere, etc.
Koble den til et strømuttak og koble til 12V-enheten din via sigarettenneruttaket.
Varenummer: 19467
Alle priser er inkl. 25% moms

| Andre | |
| Produktfarge | Sort |
|---|---|
| Maks utstrøm pr port (A) | 5 |
| Utgang, maks. strømstyrke (mA) | 5000 |
| Dybde (mm) | 116 |
| Vekt (g) | 245 |
| Inngang, type | Schuko / Type F (CEE 7/7) |
| Feature 1 | Tilslut meget strømkrævende en |
| Feature 2 | 5000 mAh |
| Utgang 1, type | Sigarettenner Stikk |
| Utgang 1, effekt | 60 W |
| Inngangsspenning | 230 V |
| Utgangsspenning | 230 V |
| Høyde (mm) | 33 |
| Bredde (mm) | 51 |
| Farge | Svart |
| Merke | Nedis |
| Type | 230V til 12V omformer, Biltilbehør |
| Brand | Nedis |